Doprava a platba

Podrobné informace o způsobu dopravy zboží k zákazníkovi a o možnostech platby za zboží.
 
Doprava zboží

Zboží zasíláme po celé České a Slovenské republice prostřednictvím České pošty formou Balíku do ruky, větší zásilky nad 30 kg dopravuje společnost TOPTRANS.

Česká pošta a firma TOPTRANS posílá SMS zprávu s informacemi o termínu předání balíku. Řidič firmy TOPTRANS zpravidla v ranních hodinách zákazníky kontaktuje telefonicky a domluví čas předání.

Cena za dopravu je účtována dle aktuálních ceníků České pošty a firmy TOPTRANS. Částka za dopravu se odvíjí od velikosti zásilky, firma TOPTRANS zohledňuje i hmotnost a vzdálenost, proto každá objednávka má svoji individuální cenu dopravy a přesná cena bude vyčíslena až po přijetí objednávky. Dopravné, které se zobrazuje při objednávání, je pouze orientační! Přibližné ceny je možné vykalkulovat na stránkách České pošty a na stránkách přepravní společnosti TOPTRANS. Zboží je odesíláno ze skladu u Sušice, PSČ 342 01.

Bezplatně je také možné vyzvednout si zboží osobně na naší pobočce v Horažďovicích nebo přímo ve skladu u Sušice. Tuto možnost doporučujeme v případě větších objednávek. Pokud zvolíte při objednávce osobní odběr, budeme Vás po obdržení objednávky kontaktovat a domluvíme s Vámi konkrétní termín převzetí zboží.

Před objednávkou si můžete vyžádat podrobné návody včetně přesné cenové kalkulace na vybrané zboží a dopravu.


Přebírání balíku

Při přebírání zboží od dopravce vždy obal důkladně zkontrolujte. Pokud je obal zjevně poškozen, zásilku nepřebírejte nebo jej přeberte s příslušným zápisem do přepravního listu. Reklamace na viditelné poškození způsobené přepravou bez příslušného zápisu v přepravním listu nemohou být uznány! Obsah zásilky po přijetí bez zbytečného odkladu zkontrolujte. Pokud zboží jeví známky poškození způsobené přepravou, informujte nás o této skutečnosti co nejdříve.


Platba

Dobírkou uhradíte zboží hotově při převzetí zboží od dopravce. Cena poštovného je v tomto případě navýšena o poplatek za doběrečné u České pošty 40Kč a u firmy TOPTRANS 100Kč. Slovenský zákazník platí v eurech dle aktuálního ceníku EUR/CZK.

Druhou možností je zaplatit předem bankovním převodem. Při volbě platby předem na účet Vám po přijetí objednávky zašleme informace s údaji o platbě. Tato možnost je sice levnější o doběrečné, nicméně o Vaší platbě se dozvíme se zpožděním v řádu několika dnů od faktického uskutečnění platby, což prodlužuje dobu doručení.

V případě osobního převzetí lze platit hotově.